МузПростір

Якщо ви досі не в курсі, хто така співачка Zоряна, лідер однойменного гурту, то з приємністю розповім, що це – дівчинка-енерджайзер. Причому, заряджений тільки позитивною енергією. Тисячі прихильників, яких підкорила ця енергія через теле- й радіоефіри, називають її українською Avril Lavigne, а також найбільш життєрадісною зірочкою вітчизняного шоу-бізу.

 

Втім для чотирьох амбітних красенів-хлопців, що працюють із нею в одній команді, Zоряна – чарівна “блондинко”, якій вони радо й натхненно бережуть совою чоловічу вірність. Про те, як же їй вдається одночасно крутити музичні “шури-мури” з чотирма мачо, дружити – ще з двома, а кохати – єдиного, Zоряна залюбки розповіла “Майже одруженим”.

 

 

? Над чим ти зараз працюєш і чим збираєшся тішити своїх фанатів?

 

- У найближчих планах – зняти кілька кліпів і видати перший офіційний альбом. Активно дописую пісні, які мають його завершити. А ще паралельно виникають ідеї щодо нових цікавих проектів. Обіцяю, що один із них за участі багатьох відомих людей Львова уже незабаром потішить усіх меломанів західного регіону. Але поки що нічого конкретно не розповідатиму – нехай це буде сюрпризом!

 

? І що надихає тебе на таку бурхливу діяльність?

 

- Я надзвичайно люблю життя і людей. Вважаю, не буває поганих Homo Sapiens, бувають такі, які ретельно приховують у собі добро. Тому я завжди намагаюся побачити в кожному індивіді щось позитивне – і це основне джерело мого натхнення. Часто неймовірні враження в душі залишають прості моменти. Іде, скажімо, по вулиці хлопчик у великих модних навушниках, поряд із ним усміхається стильна дівчинка – одразу ж виникає бажання написати пісню в такому романтично-мрійливому настрої. Фантазую, як вони лізуть на дах, разом п’ють каву… Здебільшого мою творчість породжує дружба, подорожі та спілкування.

 

? У твоїй команді на тебе одну – аж четверо чоловіків. Як даєш собі з ними раду?

 

-  Група – це живий організм, де кожен є невід’ємною частинкою. Встановлювати жіночу диктатуру над хлопцями було б неправильно. Тому я, як лідер, намагаюся керувати ними таким чином, щоби кожен міг вільно себе проявити, внести своє індивідуальне бачення у нашу спільну справу. Якщо я чогось хочу або не хочу – завжди пояснюю їм, чому ми маємо зробити так. Утім, звісно, бувають певні моменти в роботі, коли просто потрібно сказати «ні» – інакше повилазять на голову. Пробачаю чоловікам анекдоти про блондинок (і навіть інколи користаюся статусом), але розхлябаність – ні в якому разі!

Водночас, мушу визнати, що з хлопцями мені значно простіше спілкуватись, аніж з дівчатами. Справжніх друзів, окрім коханого, у мене всього двоє. І обидва протилежної статі.

 

? А твій коханий не ревнує до такої кількості чоловіків, що тебе оточують?

 

- Для мене не може бути нічого гіршого за ревнощі. Адже це – ознака повної недовіри. Ми часто ходимо вдвох по різних вечірках, де на нього заглядають інші дівчата. Я дозволяю собі фліртувати з іншими хлопцями – але ж це нічого не означає! Ми хіба можемо у таких ситуаціях пограти в ревнощі та разом із цього посміятися. Вважаю, закоханих має тримати поряд щось значно більше, аніж банальний страх істеричних сцен. Якщо чоловік не дає своїй жінці дихнути без дозволу – найімовірніше, їхні стосунки не будуть довгими. Бо просто неможливо так жити.

 

? Чи думала вже про заміжжя?

 

- Якщо чесно, то для мене це не принципово. А ось як воно відбуватиметься, фантазувала не раз. Знаю, у Будапешті є один ресторан, який здіймається у повітря. Дуже хотіла б, щоб у день весілля усі мої рідні та близькі пили за мене та мого майбутнього чоловіка саме в цьому неймовірному місці. Потім гості б розважалися у термальних ваннах угорської столиці, а одразу після забави ми б із коханим вирушили до Нью-Йорку, щоби провести там незабутню шлюбну ніч. Або можна влаштувати якесь екстремальне свято – наприклад на роликах чи на сноуборді в Карпатах!

 

? І як же ти це уявляєш?

 

- Цілком реально! Ми з нареченим спускаємося на сноубордах з гори. Позаду їде оператор – і все це знімає. А внизу на нас чекають гості з шампанським! Навчилася ловити кайф на цих дощечках минулої зими – і досі дух перехоплює. Хочу тепер власного сноубордиста знайти, щоби навчив мене всім «фішкам» цієї забави. А тоді вже можна і заміж!

 

? Боюсь питати, якою буде весільна сукня – з твоєю фантазією та захопленням модою…

 

- Обдумую варіант із кедами, замість черевичків. А ще мені дуже подобаються різні тоненькі краватки – на весілля підберу собі якусь, залежно від модних тенденцій. Обов’язковим елементом вбрання також буде смайлик! На спині або на п’ятій точці, або в іншому несподіваному місці. Та найголовніше – оригінальний наречений.

 

? І що ж повинен зробити чоловік, аби ти віддала йому своє дівоче серденько на ціле життя?

 

- Ти знаєш, можна роботи багатозначні красиві жести на знак шаленого кохання, але якщо за ними немає чогось глибшого… Він передусім має бути собою. А далі – все справа порозуміння та взаємних почуттів. Бо там, де народжується кохання, не потрібно більше нічого, – тобі просто добре з цією людиною. Хоч і не завжди зрозуміло, чому.