МузПростір

Шоу-бізнес все частіше доповнюють нові та цікаві гурти. Але такого ви ще не бачили! Гурт «ШОКОЛАДКА» - це перший гурт, що поєднує Україну та Нігерію! Коли на сцену виходить українка з латиноамериканською зовнішністю та нігерієць, який заряджає українською – публіку просто розриває на частини!

? З кожним днем ви все потужніше крокуєте вперед. Що придає вам наснаги? – Нас надихає сам творчий процес та плитка шоколаду, яку Джейкоб дарує мені, коли я серджуся на нього! Доречі, це «шоколадне натхнення» ми нещодавно назвали, «Метод Шоколадки». Дійсно, шоколад дуже класно піднімає настрій! Користуйтесь на здоров’я! ? Вас дедалі частіше можна побачити разом. Ви зустрічаєтесь? – Галя: Зараз нашим стосункам важко дати якесь визначення. Перш за все – це робота. Але декілька разів таки ходили в кіно. Правда, з Джейкобом це не дуже зручно. В темному кінозалі видно було тільки його зуби та очі. – Джейкоб: Галя просто лапочка, але вперта така, що якщо вже щось задумає – не заспокоїться поки не зробить це. Саме тому вона найкраща! А ще поруч з нею відчуваю себе справжнім принцом. І не тому, що на мене в Нігерії чекає трон, а тому, що моє королівство вона і музика. ? Кому ви завдячуєте своїм успіхом? – Насамперед – батькам та творчій команді «KARPARATION». Це люди які завжди підтримують у важку хвилину!!!! ? Галю, ти довго танцювала в балеті Наталки Карпи. Що підштовхнуло тебе стати частинкою гурту «Шоколадка»? – Так, я багато часу присвятила танцям, але завжди мріяла про співочу кар’єру. І, напевно, моя наполегливість допомогла мені реалізувати мрію в реальність! ? Джейкобе, ти чудово володієш українською. Хто допоміг тобі опанувати мову? – Я в Україні вже 5 років. За цей час встиг звикнути до українців, їхніх традицій та мови! Але на початку було важкувато,тому пішов на курси!!! ? Джейкобе, що тобі найбільше подобається в українській культурі? – В Україні найкрасивіші дівчата! ? Так, я з тобою згідна. Але це не відноситься до української культури… – Справді? (сміється. - Авт.) Мені дуже подобаються українські народні гурти, які одягаються у вишиванки та співають «гей, гей, гей!» ? А як ставляться батьки до твоєї зірковості на Україні? – Батьки завжди знали, що я творча людина і з’ єднаю своє життя саме з цим. І немає різниці чи це буде Африка чи Європа!!!! ? Ще не планують приїхати на концерт «Шоколадки»? – Я з батьками досить часто зідзвонююсь і в кожній нашій розмові вони запитують «І коли ти вже приїдеш до нас на гастролі?!» ? Галю, а ти вже своїх батьків познайомила з Джейкобом? – Аякже! Перед першим концертом групи «Шоколадка» моя мама ще не була знайомою з Джейкобом, а тому відпускати мене не хотіла. Особливо, коли дізналась, що виступ буде за містом. Довелось пообіцяти, що як тільки побачу Джейкоба, сфотографую і перешлю їй його фото за допомогою MMS. Так і зробила. Таким-от оригінальним виявилось їх перше знайомство! Далі було все простіше. Але фото Джейкоба вона дотепер зберігає в своєму телефоні. ? Як ви вважаєте, що є родзинкою у вашому гурті? – Те, що наша творчість поєднана двома країнами: Україною та Нігерією! ? Чи є недоліки, що заважають вам працювати в парі? – Ми дуже різні. Перебиваємо одне одного після кожного слова, а потім довго миримось.  

? Які страхи, емоції оволодівали вами, коли ви вперше вийшли на сцену? – Найкращі! Ми дуже хвилювалися і навіть подумати не могли, що на першому виступі нас так класно сприймуть! Доречі, не обійшлось без пригод: я перед виступом надламала каблук! Часу перезутись не було ,тому прийшлось виступати так! Але, на щастя, все пройшло бомбово! ? Як ви вважаєте, що є запорукою успіху в шоу-бізнесі? – Велика праця та фанатизм своєї справи! От ми, наприклад, «балдієм» від того, що робимо! ? Ставши відомими, у вас не змінився погляд на життя? – Поки що зіркової хвороби не спостерігаєм! (сміються. - Авт.) ? Галю, ти студентка. Якби перед тобою стояв вибір: або успішна кар’єра, або навчання, щоб ти обрала? – Успішна людина - це людина, яка може вміло поєднувати все одночасно! Тому я буду намагатись робити так, щоб це питання в мене не виникало! ? Яку роль у вашому житті відіграють гроші? – Грошей ніколи багато не буває. І скільки людина б не заробляла - їй завжди буде мало. Тому, як на мене, не потрібно «зависати» на грошах. Краще жити в своє задоволення, займатись улюбленою справою і частіше «відриватись» з друзями! ? Джейкобе, знаю, що ти страшенний марнотрат. На що найчастіше витрачаєш гроші? – Я дуже люблю гарно одягатись! ? Ви можете порадити читачам, як легко та ефективно підзаробити? – Повністю віддавайтесь улюбленій справі і «не парте» собі голову фінансами! Разом з успіхом появиться й «бабло». Тоді ваше життя буде в шоколаді!