МузПростір

Колектив Pixies випустив другий за півроку міні-альбом. Платівку можна придбати на офіційному сайті гурту.

Платівка немає назви, але підписана як «EP-2». До неї увійшли чотири композиції: «Blue Eyed Hexe», «Magdalena», «Greens and Blues» та «Snakes». Одночасно з релізом міні-альбому http://imusicvideo.ru/ музиканти представили кліп на пісню «Blue Eyed Hexe», відео з’явилося на офіційному каналі гурту в сервісі YouTube. 

 

http://imusicvideo.ru/ iMusicVideo - Музика на відео

 

На даний момент новий EP колективу Pixies можна придбати через офіційний сайт команди. Прихильники можуть придбати альбом як на вінілі (проте кількість платівок обмежена – гурт випустив лише 4000 примірників), так і в цифровому вигляді. 

 

Цей альбом став другим новим диском гурту Pixies за останні півроку. Попередній міні-альбом , який також вийшов без назви, надійшов у продаж у вересні. Незабаром після його релізу група повідомила, що в найближчі 15 місяців вона збирається періодично випускати подібні невеликі пластинки. Точний графік релізів команда називати не стала. До виходу «EP- 1» останнім оригінальним альбомом Pixies вважався «Trompe le Monde», який вийшов в 1991 році. 

 

Влітку колектив покинула басистка Кім Діл. Причини відходу Діл не уточнюються, проте можна припустити, що вона вирішила сконцентрувати увагу на іншому своєму проекті – The Breeders. Їй на зміну прийшла Кім Шеттак, однак вона була учасницею команди менше півроку, а потім також пішла з гурту. Зараз басисткою Pixies вважається Пез Леншантен , яка буде брати участь у новому гастрольному турі команди.