МузПростір

Німецький металкор гурт Caliban виступить у Києві зі своїм новим альбомом «Ghost Empire». Це буде четвертим концертом колективу у столиці.

«Ghost Empire» – дев’ятий за рахунком диск колективу. Він налічує 13 треків, частина з яких була записана у співпраці з запрошеними музикантами з команд «Trivium» і «Callejon». За словами http://imusicvideo.ru/ музикантів, вони задоволені результатом запису платівки. Зокрема, гітарист колективу Марк Герц розповів, що новий матеріал має такий самий стиль звучання, який був присутній на платівці «I Am Nemesis», але вони також додали щось нове. 

 

«Після успіху «I Am Nemesis» тиск був досить сильним, але ми – група, яка так працює навіть краще. Саме тому ми дуже старанно працювали, щоб записати ще крутіший альбом», – зазначив гітарист і автор http://imusicvideo.ru/ музики Caliban Марк Герц. 

 

Гурт «Caliban» було створено у 1997 році в німецькому місті Хеттінгене, спочатку колектив мав назву «Never Again». Через шість місяців спільних репетицій були записані дві пісні для першої компіляції, яка так ніколи і не побачила світ. Пісні були відправлені групою до кількох лейблів. Незабаром на гурт звернув увагу лейбл «Lifeforce Records», з яким музиканти і підписали контракт. Перший однойменний міні-альбом гурту побачив світ влітку 1998 року. 

 

Зараз на рахунку колективу незліченні турне Європою, а також виступи на розігріві у іменитих колег «Morning Again», «Earth Crisis» і «Cro- Mags». Це дозволило гурту зміцнили репутацію і сформувати свою армію прихильників.