МузПростір

Лондонську квартиру, яку знімав музикант Джимі Хендрікс, перетворять на постійно діючий музей.

Британський фонд Національної лотереї вже оголосив, що виділить на обладнання музею 1,2 мільйона фунтів стерлінгів. Зокрема планується, що мансарду, в якій Хендрікс жив зі своєю коханою, приведуть у відповідність із зовнішнім виглядом 1968 року. Окрім цього, там з’являться стенди з інформацією про його життя і http://imusicvideo.ru/ творчість. 

 

Будинок-музей Хендрікса розміститься за адресою Брук стріт 23. Цікаво, що поруч в будинку під номером 25 знаходиться будинок-музей композитора Георга Фрідріха Генделя. Зараз у колишній квартирі Хендрікса якраз розташовується офіс музею Генделя. 

 

Раніше співробітники музею композитора пускали до свого офісу прихильників творчості гітариста, проте робили це лише для особливих гостей і в особливих випадках, наприклад, у 2010 році на 40-річчя смерті Хендрікса. Зараз же планується зробити музей загальнодоступним. 

 

Джимі Хендрікс – американський композитор, гітарист та співак. Він був визнаний найкращим гітаристом світу, за версією журналу Rolling Stone. Хендрікс розпочав свою кар’єру у 1960-х роках як студійний музикант. Окрім цього, він також грав концерти у клубах. 

 

У 1966 його Джимі переїхав до Лондону, створив тріо під назвою The Jimi Hendrix Experience, з яким записав три студійні альбоми. Перша платівка http://imusicvideo.ru/ музиканта, що отримала назву «Are You Experienced?» і була вилана у 1967 році, принесла йому світову славу. Хендрікс багато виступав на фестивалях.