МузПростір

Глем-рок гурт з 70-х Slade може випустити новий альбом у 2014 році, про це розповів барабанщик колективу Don Powell.

Гурт Slade, відомий своїми хітами «Gudbye To Jane», «Cum On Feel The Noize» та «Merry Xmas Everybody», востаннє представив студійний альбом «You Boyz Make Big Noize» у 1987 році. Хоча з того часу були випущені й інші записи, але під іншою назвою – Slade II. 

 

В одному з інтерв’ю барабанщик гурту Дон Пауелл розповів, що в Новий рік колектив збирається відпочити, зробити разом кілька пісень, і планує новий студійний альбом. А також гурт збирається поїхати з новою платівкою в тур. 

 

Стало також відомо, що відомий фронтмен колективу Нодді Холдер (Noddy Holder) деякий час не буде виступати з групою, на заміну йому прийде Мел МакНалті (Mal McNulty). Він також не приєднається до запису нового альбому. Барабанщик гурту відмітив: «Я повинен бути чесним, Нод ніколи більше не буде співати. Він більше не хоче цього. Я б хотів бути неправим, але я так не думаю». 

 

Нещодавно стало відомо, що Холдер очікує заробити 800 тисяч фунтів стерлінгів цього року за святковий хіт свого гурту 1973-го року «Merry Xmas Everybody». Пауел розповів, що пам’ятає запис синглу, якому цього року виповниться 40 років. «Ми були в літньому турі в той час, і у нас був тиждень відпочинку в Нью-Йорку перед поїздкою до Австралії та Японії. Наш менеджер Чес Чендлер (Chas Chandler) сказав, що ми повинні записати цю пісню. Якби ми чекали повернення до Великобританії, ми б не встигли до Різдва. Ми співали цю пісню і не були впевнені в ній. Але Чес Чендлер сказав нам: «Неважливо, що ви говорите, ця пісня вийде».