МузПростір

Концерт гурту Metallica на аргентинській антарктичній науковій станції відтепер доступний для завантаження.

Шоу під назвою «Freeze ‘Em All» проходило на початку цього місяця усередині купола на базі Carlini. Гурт зіграв свої найкращі хіти, серед них були і «For Whom The Bell Tolls», «Master Of Puppets» та «Enter Sandman». 

 

Під час події звучання концерту передавалось в навушники до аудиторії, яку склали щасливі переможці – фани з Латинської Америки. Це був другий в історії виступ на цьому континенті. Першим був концерт колективу музичних вчених під назвою Nunatak, які зіграли на науково-дослідній станції British Antarctic Survey’s Rothera Research Station у 2007 році в рамках концертів «Live Earth climate change awareness concerts». 

 

Як ми раніше писали, нещодавно Metallica на своєму офіційному сайті повідомляла, що за 30-річне існування гурту музиканти виступили в усіх куточках Землі, окрім одного, саме тому колектив вирішив поїхати до Антарктиди, щоб зробити особливий концерт. Єдиним варіантом для прихильників потрапити на концерт була можливість виграти один з 10 квитків на тижневий тур до Антарктиди. Квитки були розіграні в конкурсі для мешканців Аргентини, Чилі, Колумбії, Коста-Ріки та Мексики. 

 

Повний треклист концерту «Freeze ‘Em All» гурту Metallica: 

«Creeping Death» 

«For Whom The Bell Tolls» 

«Sad But True» 

Bass Solo 

«Welcome Home (Sanitarium)» 

«Master Of Puppets» 

«One» 

«Blackened» 

Kirk Solo 

«Nothing Else Matters» 

«Enter Sandman» 

«Seek & Destroy»