МузПростір

Лідери груп Машина времени і Чайф Андрій Макаревич і Володимир Шахрін заявили, що в разі перемоги Путіна на президентських виборах 2012 року не гратимуть на концерті на його честь.

Машина времени і Чайф більше не підтримують тандем прем'єр-міністраhttp://files.korrespondent.net/persons/putin Володимира Путіна і президента Дмитра Медведєва. У разі перемоги Путіна на наступних виборах, музиканти пообіцяли не грати на Васильєвському узвозі, як це було в березні 2008 року, коли главою держави було обрано Медведєва.

Мені не дуже подобається все, що відбувається сьогодні. Нам вже розповіли, хто у нас буде президент. Справа не в Путіні, а справа в тому, що є відчуття, що нас позбавляють залишків права вибору. От і все, - пояснив http://www.svobodanews.ru/ радио Свобода свою позицію Макаревич. При цьому він зазначив, що не шкодує про участь у концерті на Васильєвському узвозі на честь завершення виборів 2008 року.

Усе відбувається так, як відбувається. Того разу я голосував за Медведєва. Медведєв переміг. Я вважав, що я абсолютно правильно роблю, - сказав музикант. Він погодився, що почувається обдуреним, оскільки покладав на Медведєва деякі надії.

У свою чергу, Шахрін дуже різко висловився про з'їзд Единой России, де було оголошено про рішення висунути в президенти у 2012 році Путіна. У мене було якесь відчуття незручності за те, що я бачив на з'їзді Единой России: оплески стоячи, наприклад. Незручно було й те, що ніхто не намагався все це лизоблюдство зупинити: слухайте, припиніть вставати після кожної фрази! - заявив музикант.

Тоді на Красній площі ми просто грали пісні. По суті, це наша робота, - розповів рокер про концерт 2008 року. - Жодних агітаційних гасел ми не вимовляли. Але я відчуваю почуття ніяковості в тому числі і за себе, як ніби маєш до всього цього хоч якесь відношення. Тому навряд чи цього разу ми будемо грати. Взагалі мені здається, що вибори 2012 року вже пройшли. Ми сподівалися все-таки на іншу історію, думали, що можливий інший варіант. Фраза Дмитра Анатолійовича про те, що ми, в принципі, це все вирішили в 2007 році, мене просто вбила. Краще б він цього не говорив.

Нагадаємо, 24 вересня на з'їзді Единой России вирішилася головна інтрига майбутніх президентських виборів в РФ. Від правлячого тандему балотуватися в президенти буде прем'єр-міністр Володимир Путін, а президент Дмитро Медведєв очолить список єдиноросів на виборах у Держдуму, а потім стане прем'єром. Для України, як вважають політологи, друге пришестя Путіна може обернутися страшним судом. Експерти сходяться на думці, що Україну з боку Кремля очікує політика тиску з метою інтеграції.