МузПростір

Соліст німецького гурту De Phazz і шоу-мен Карл Фріерсон у Москві носив українську вишиванку.

Завжди слідкую за модою і хочу виглядати стильно. Нещодавно знайшов у Києві чудовий український магазин одягу Арбер. Люблю класичний стиль, але інколи вдягаю божевільні речі. Українські дизайнери якось подарували мені вишиванку. В Москві вдягнув цю сорочку зі своїми червоними штанами. Вам дуже пасує російська вишиванка, - кажуть. Я виправляю: Це - українська. Коли буваю у Москві завжди прошу коктебельський коньяк, він мені дуже подобаються. У Німеччині їх немає, тому провожу їх через митницю у своєму взутті. Маю великі чоботи, в які якраз поміщається пляшка. Також люблю воду Боржомі. Якось попросив її у Москві й чомусь там дуже злякалися. У Росії останнім часом немає Боржомі. Не знаю чому, але нема, - зазначив артист і розповів, що через незнання політичної ситуації мав непорозуміння і в Україні.

Це була перша проблема, з якою зіштовхнувся у Коктебелі. Під час концерту спитав зі сцени скільки тут росіян. Вони закричали і я сказав: Вітаю вас в Україні!. Українці підтримали це оплесками. Потім кажу: Українці, будьте обережні. Великий брат спостерігає за вами. Через декілька днів читаю на своєму сайті: Ви нічого не знаєте про Україну, нічого не знаєте про Росію, будь ласка, виконуйте свою роботу й співайте. Не лізьте в політику, бо ви там нічого не розумієте. Я відповів, що таким людям краще не приходити на мої концерти, бо на сцені я все кажу від серця й без жодного натяку на якусь політику, - розказав Фріерсон.

Джерело: <a href=http://gazeta.ua/articles/culture/_u-moskvi-karl-frierson-nosiv-ukrajinsku-vishivanku/402146>Gazeta.ua</a>