МузПростір

Новий альбом британської групи Kasabian - Velociraptor! - Очолив британський чарт. Для колективу з Лестера це досягнення стало третім у кар'єрі.

Дві попередні платівки Kasabian також дебютували на верхньому рядку британського чарту. Альбом Velociraptor! став четвертим у дискографії Kasabian. Реліз альбому відбувся 19 вересня.

Velociraptor! змістив з першого місця дебютний альбом музиканта Еда Шерідана під назвою +. На третьому місці опинилася платівка співачки Адель 21, провела на верхніх позиціях хіт-параду 35 тижнів, повідомляється на сайті офіційного укладача хіт-параду The Official Charts Company.

На четвертому місці - Сlassic Джо Макелдері, а замикає першу п'ятірку Duets II - Тоні Беннетта. У десятку лідерів британського чарту альбомів також увійшли (з 6 по 10 місця): Playing In The Shadows Example, Notihng But The Beat Девід Гетта, Echoes Уілла Янга, Lovestrong Крістіни Перрі і 19 Адель.

Нагадаємо, що при створенні альбому Velociraptor! Kasabian, за їх власними словами, надихалися альбомом Radiohead OK Computer (1997), а також музикою груп Nirvana і Pink Floyd. Kasabian - британська рок-група, створена в 1999 році в Лестері, Англія, виконує електронний рок з елементами танцювальної музики. Як назву для гурту музиканти взяли прізвище дівчини-водія з банди Чарльза Менсона. Одним з найвідоміших фанатів Kasabian є http://files.korrespondent.net/persons/schwarzenegger Арнольд Шварценеггер.