МузПростір

Сьогодні ввечері у клубі CDK МАИ у Москві гурт Акваріум офіційно представляє свій останній альбом Архангельськ

За кілька днів до випуску альбому на СD-дисках Акваріум виконав кілька пісень з нового альбому на Джаз-Коктебель. Учасники групи зізналися, вперше виступали під відкритим небом.

 

Це експеримент, коли граємо на відкритій сцені. Виступаємо лише на закритих майданчиках. Бо лише там можна отримати якісніший звук та атмосферу, яку мені необхідно створити. Як відомо, атмосфера свята на відкритому повітрі того дати не може. Проте, ми подумали, необхідно спробувати, - сказав Гребенщиков.

 

Гребенщиков поєднує  творчість Акваріуму з джазовим напрямком.

Наш Ігор Тимофеєв був названий найкращим саксофоністом Росії. Коли в групі такі люди, куди діватися від джазу. Хоча, на мою думку джаз помер, коли почали грати електричну музику. І це висновки людей, які у цьому розуміються. Всі джазмени знають, що джаз припинив розвиватися ще в середині 60-х років. Коли змінилося життя. І для джазу не залишилося більше місця.  Те, що ми зараз називаємо блюзом. Ні! Це можна назвати формою, зміст вже не той. Стиль життя вже інший. Кожна музика народжується для якогось особливого способу життя. Для людей, які живуть ним повноцінно. Те, що гралося десь у  Міссісіпі на ганку у 1912 році, на трьох струнах, то був блюз.  Да! Він відтягував тих людей після їх життєвих негараздів, - зауважив Гребенщиков. Джерело: <a href=http://gazeta.ua/articles/culture/_akvarium-vipustiv-albom-arhangelsk/401234>Gazeta.ua</a>