МузПростір

Група Бі-2 представила свіже відео на спільну пісню з Тамарою Гвердцителі Безповітряна тривога.

Кліп на новий сингл був знятий на Червоній площі в Москві цього літа. Режисер відео - Ірина Миронова, оператор - Павло Капінос.

 

Для зйомок цього майже шестихвилинного ролика було потрібно на цілий день перекрити половину Червоної площі, найняти цілу бригаду охорони, задіяти величезний трейлер і побудувати піраміду з людей.

 

Учасникам знімального процесу, серед яких були родичі та друзі музикантів, довелося витримати тридцятиградусну спеку. Всі 50 артистів, зайнятих у зйомках, з'являються в кадрі в оригінальних костюмах. У незвичайному для себе образі в кліпі постала і Тамара Гвердцителі.

 

Процес зйомок спостерігали сотні туристів, що знаходилися в цей день на головній площі країни. За задумом режисера, швидкість відтворення фонограми під час зйомок була збільшена вдвічі, що викликало подив перехожих, які вирішили, що Бі-2 кардинально змінили стиль звучання. Цей незвичайний прийом був застосований для створення ефекту уповільненого руху, який використовується у відео. На телеканалах відео з'явиться на цьому тижні.