МузПростір

Вокаліст популярної німецької групи De-Phazz Карл Фрієрсон настільки захопився своїм сольним проектом «Karl Frierson & Band», що поставив всю європейську музичну пресу в глухий кут.

Дивлячись на офіційну інтернет-сторінку музиканта, можна зазначити, що тільки у вересні вокаліст De-Phazz дасть чотири сольні концерти. Серед цих виступів і концерт на Джазовому фестивалі в Коктебелі. І, як стверджують джерела близькі до Карла Фрієрсона, 18 вересня він дасть ще один концерт в Україні. На цей раз його закритий виступ відбудеться у Львові. Потім, 17 вересня, німецький музикант з приватним візитом відвідає Київ. У столиці України музикант пробуде кілька днів.

 

Подібна активність музиканта в розвитку своєї сольної кар'єри привела європейських журналістів до думки: «De-Phazz розпадається»! Деякі німецькі видання прогнозують розпад легендарного колективу вже до кінця цього року. Як стало відомо, що на даний момент Карл Фрієрсон активно співпрацює з дуетом Love Injection. Не виключено, що під час свого візиту до Києва вокаліст De-Phazz прояснить ситуацію, що склалася.