МузПростір

На YouTube відбулася прем'єра останнього студійного запису, зробленого Емі Вайнхаус. Відеокліп на композицію Body and Soul, яку ретро-соул співачка записала спільно з американським співаком Тоні Беннеттом, з'явився на відеосервісі 14 вересня, в день народження Вайнхаус.

Робота над Body and Soul проходила в березні 2011 року в студії звукозапису Abbey Road у Лондоні. Композиція була включена до платівки Бенетта Duets II, де крім дуету з Емі Вайнхаус можна також почути спільні пісні виконавця з Леді Гагою, Майклом Бубле, Аретою Франклін тощо.

 

Оригінал Body and Soul датований 1930 роком. Авторами пісні є Едвард Хейман, Роберт Саур, Френк Ейтон і Джоні Грін.

 

Крім релізу останнього студійного запису Емі Вайнхаус 14 вересня також відбулося заснування благодійного фонду імені співачки, повідомляє Associated Press. Відкриття фонду відбулося незважаючи на труднощі з реєстрацією його назви, що передували цьому.

 

За словами батька виконавиці, Мітча Вайнхаус, організація Amy Winehouse Foundation займатиметься наданням допомоги молодим людям, які потребують її, у тому числі які страждають від наркотичної або алкогольної залежності.

 

Емі Вайнхаус була знайдена мертвою в своєму лондонському будинку 23 липня. У середу, 14 вересня співачці виповнилося б 28 років. Джерело: <a href=http://gazeta.ua/articles/culture/_ostannya-pisnya-emi-vajnhaus-vijshla-v-den-narodzhennya-spivachki/399665>Gazeta.ua</a>