МузПростір

Репер Гуф, в крові якого виявлені сліди марихуани, буде оштрафований за вживання наркотиків у громадському місці. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на управління ФСКН по республіці Саха (Якутія).

Заборонені речовини в крові музиканта виявило медичний огляд, проведений в аеропорту Якутська відразу після затримання. Олексій Долматов, він же Гуф заплатить штраф згідно з частиною 3 статті 20.20 КоАП РФ (вживання наркотичних речовин у громадському місці).

 

При цьому підкреслюється, що при особистому огляді і в багажі репера наркотичних речовин виявлено не було. Представник ФСКН уточнив, що затримання Гуфа в аеропорту було вироблено внаслідок отримання оперативної інформації про те, що музикант нібито зберігає у себе і перевозить наркотики.

 

Репер Гуф був затриманий вранці 9 вересня в аеропорту Якутська, куди прилетів з концертом. Через кілька годин співробітники Держнаркоконтролю звільнили музиканта, повідомивши, що у нього в крові виявлено сліди наркотиків каннабісной групи. Концерт Гуфа в клубі Парадокс в Якутську відбудеться незважаючи на затримання.