МузПростір

30 серпня по всьому світу у продаж надійшов перший за п'ять років альбом американських рокерів Red Hot Chili Peppers - I'm With You.

У довгоочікуваний, десятий за рахунком, студійний альбом http://imusicvideo.ru/index.php/red-hot-chili-peppers-%D1%81%D1%88%D0%B0-californication/ Red Hot Chili Peppers увійшло 14 пісень, записаних групою із новим гітаристом Джошем Клінгхоффер (Josh Klinghoffer), що замінив Джона Фрусчанте (John Frusciante).

 

Новий альбом гурт представить у вівторок на великому концерті в німецькому Кельні, де виконає всі пісні з платівки та свої головні хіти. Подивитися пряму трансляцію концерту шанувальники зможуть у кінотеатрах 39 країн світу, у тому числі в США, Аргентині, Чилі, Бразилії та країнах Європи.

 

Нагадаємо, що обкладинку для нового альбому Red Hot Chili Peppers http://ua.korrespondent.net/showbiz/1236462-demien-herst-stvoriv-obkladinku-dlya-novogo-albomu-red-hot-chili-peppers створив скандально відомий британський художник Демієн Херст.

Рок-група Red Hot Chili Peppers була заснована в Каліфорнії у 1983 році. Відтоді колектив продав більше 60 мільйонів копій своїх альбомів.