МузПростір

Колишні учасники рок-групи Oasis, брати Ліам і Ноель Галлахери уклали заочне перемир’я: старший Галлахер вибачився перед братом, і Ліам відкликав з суду заяву, в якій звинуватив Ноеля у наклепі.

Ноель Галлахер вибачився перед братом під час відеочату, організованого для нього журналом New Musical Express, повідомляє The Sun.

 

До вашого відома, у нього [Ліама] справді був ларингіт, і лікар видав йому довідку про це. Я б хотів сказати, що якщо його справді образили мої зауваження щодо цього, то я приношу свої вибачення, - заявив Ноель Галлахер.

 

За інформацією The Sun, після цього Ліам Галлахер вирішив не продовжувати судову тяганину і забрав подані раніше документи. Проте, особисто брати, які раніше регулярно сварилися і висловлювали на адресу один одного різного роду зауваження, з моменту розпаду Oasis так і не поспілкувалися.

 

Нагадаємо, про те, що колишній фронтмен Oasis і нинішній вокаліст Beady Eye Ліам Галлахер збирається засудити брата, стало відомо кілька днів тому. Ліам відправив до Високого суду Лондона заяву, де говорилося про те, що Ноель збрехав щодо розпаду Oasis і дозволив собі зробити неправдиве зауваження на адресу свого брата.

 

Група Oasis розпалася восени 2009 року після того, як з колективу пішов Ноель Галлахер. Його брат Ліам Галлахер і інші учасники проекту продовжили спільну роботу, заснувавши групу Beady Eyes. У свою чергу Ноель Галлахер взявся за роботу над своїм першим сольним альбомом.

 

У червні 2011 року Ноель Галлахер одружився на своїй подрузі, шотландській публіцистці Сарі Макдональд, з якою він  живе вже більше десяти років. Брат Ноеля, Ліам, на весілля не прийшов.