МузПростір

Батько Емі Уайнхаус, яка померла 23 липня, роздав її прихильникам, що чергують біля її будинку на півночі Лондона, дещо з речей, що належали співачці.

Учора, 28 липня, 60-річний Мітч Уайнхаус приїхав у будинок до Емі, щоб розібрати її речі та вирішити питання про те, що повинна забрати сім'я, а що можна віддати. Як наслідок, батько виконавиці вирішив подарувати фанатам кілька її футболок, майок, аксесуарів та інших дрібниць, повідомляє сьогодні The Sun.

За його словами, його вчинок Емі б оцінила. Це те, чого їй би хотілося, - щоб її речі отримали прихильники, - зазначив він. Багато з речей Емі Уайнхаус її родина залишила собі. Йдеться, зокрема, про музичні інструменти і записи, зроблені співачкою.

Нагадаємо, що Емі Уайнхаус була знайдена мертвою 23 липня 2011 року в своїй квартирі на площі Кемден-сквер на півночі Лондона. Їй було 27 років. Причини смерті поки не встановлені. 26 липня було проведено розтин тіла, проте ніяких офіційних висновків зроблено не було. Через два-чотири тижні мають з'явитися результати токсикологічних тестів, які, як очікується, проллють світло на смерть зірки.

Уайнхаус визнана однією з найуспішніших британських поп-зірок. Вона отримала п'ять премій Греммі і увійшла до Книги рекордів Гіннесса як британська співачка, що виграла найбільшу кількість премій Греммі . За версією газети Sunday Times, Уайнхаус посіла десяте місце в списку найбагатших музикантів Британії молодших 30-ти. Її статок оцінювався в 10 мільйонів фунтів стерлінгів (близько $ 16,5 млн.).