МузПростір

У Лондоні поховали відому британську співачку Емі Уайнхаус, яка померла в суботу, 23 липня, у віці 27 років.

Спочатку родичі зірки зібралися на церемонії прощання в одній із лондонських синагог. Потім співачку поховали на кладовищі Еджвербері на півночі британської столиці. Поховання відбулось у вузькому колі сім'ї та друзів Емі, повідомляє телеканал Sky News.

На похороні помітили британського музиканта Марка Ронсона й дочку Оззі Осборна Келлі, яка прийшла на церемонію з білою трояндою і пишною зачіскою а-ля 60-ті роки, що стала фірмовим знаком самої Уайнхаус. Хто ще зі знаменитостей прийшов попрощатися зі співачкою, невідомо.

Колишнього чоловіка Уайнхаус, Блейка Філдер-Сівіла, який, за словами самої Емі, привчив її до вживання наркотиків, на похороні не було - він відбуває тюремне ув'язнення за озброєний грабіж. Приїхати на кладовище йому не дозволили.

Пізніше у прилеглому крематорії відбудеться ще одна церемонія прощання для всіх присутніх на похоронах.

Нагадаємо, що в суботу, 23 липня, Емі Уайнхаус знайшли мертвою у своїй квартирі на площі Кемден-сквер на півночі Лондона. Їй було 27 років. Причини смерті поки не встановлені. У понеділок зробили розтин тіла співачки, проте ніяких офіційних висновків ще не було.

Уайнхаус визнана однією з найуспішніших британських поп-зірок. Вона отримала п'ять премій Греммі та увійшла до Книги рекордів Гіннесса як британська співачка, що виграла найбільшу кількість премій Греммі. За версією газети Sunday Times, Уайнхаус зайняла десяте місце у списку найбагатших музикантів Британії, молодших 30-ти. Її стан оцінювали в 10 мільйонів фунтів стерлінгів (близько $ 16,5 млн).

Емі Уайнхаус не раз потрапляла в реабілітаційну клініку через захоплення наркотиками і спиртним. У 2008 році співачку госпіталізували - лікарі виявили у неї емфізему легенів та порушення серцевої діяльності.