МузПростір

Про створення нового сайд-проекту заявили вокаліст групи Animal Jazz Олександр Красовицький та клавішник Олександр Заранкін, спільне дітище отримало назву Zero People.

Проект буде поєднувати в собі живі і неживі звуки фортепіано, в міксі з танцювальними і нетанцювальної бітами, доповнювати все це буде вокал. Плюс голлівудські і антиголлівудські спецефекти, самі творці охарактеризували стиль як мінімалістичний біт-піано-рок.

 

Олександр Красовицький та Олександр Заранкін поспішили заявити, що проект Zero People не має ніякого відношення до творчості гурту Animal Jazz, а є окремим музичним творінням. Використовуючи в якості музичних коштів лише клавіші, біти і вокал, Zero People передає поетичний лаконізм, як скульптор творить з хаотичного набору звуків цільний шедевр.

 

За словами Олександра Красовицького, пісні Zero People не змогли б реалізуватися в такому рок колективі як Animal Jazz. Ідея створення проекту назрівала давно, і завдяки спільній роботі з Сашею Заранкіним, Zero People придбав ту форму, в якій і отримав своє народження.

 

Вперше група ZERO PEOPLE з'явилася на сцену 11 березня 2011 року, цю дату і прийнято вважати днем народження гурту. Наскільки буде вдалий новий проект, перевершить чи популярність групи Animal Jazz, покаже тільки час, але одне відомо точно, оригінальний формат ZERO PEOPLE знайде свого слухача серед цінителів глибокої, емоційної музики.