МузПростір

Зйомки фільму Live 2 Tell, заснованого на сценарії, написаному репером Тупаком Шакуром, почнуться в першому кварталі 2012 року.

Права на зйомки фільму придбала компанія NStar Studios. Передбачається, що бюджет проекту складе 11 мільйонів доларів США. В якості одного з продюсерів над картиною буде працювати Афені Шакур, мати Тупака Шакура. Раніше вона продюсувала документальну стрічку про сина Тупак: Воскресіння (Tupac: Resurrection), що вийшла на екрани в 2003 році.

 

Live 2 Tell - єдиний сценарій, написаний Тупаком Шакуром. Репер працював над текстом, коли в середині 90-х відбував 11-місячний тюремний термін. Мова в сценарії йде про молодого наркоділка. У 2006 році повідомлялося, що студія Insomnia має намір екранізувати роботу Шакура, проте проект не отримав розвитку.

 

У 2009 році знову з'явилися повідомлення про те, що фільм Live 2 Tell все ж таки буде знято. Тоді передбачалося, що стрічка вийде в прокат в 2010 році, але цього не сталося.

 

Нагадаємо, що Тупак Шакур 7 вересня 1996 отримав кілька кульових поранень в Лас-Вегасі. Через кілька днів після цього репер помер у лікарні. Дискографія Шакура включає п'ять студійних альбомів. Диск The Don Killuminati: The 7 Day Theory, останній з них, вийшов вже після смерті виконавця.