МузПростір

На цей раз Сергій Бабкін представив Петербургу акустичну програму трикутник, виступивши складом з трьох музикантів: гітара і вокал Сергія, Юхим Чупахін на клавішах і Сергій Савенко на кларнеті та саксофоні.

Хлопці створили майже аскетичне атмосферу на сцені, прибравши екрани і закривши задник сцени. Дивно, що крім відеозйомки концерту, все дійство транслювалося в онлайн режимі по просторах інтернету. Такий щедрості можна було чекати тільки від цього музиканта.

 

Небагато співаків уміють утримувати увагу публіки паузами і довгими візерунками програшів всередині складного музичного розповіді, - Сергію Бабкіну це вдається без особливих труднощів. Ймовірно, завдяки серйозному театральному досвіду і незвичайною харизмі.

 

Кожна композиція обертається невеликим виставою з домішкою пантоміми, гіпер-емоційної подачі і іноді нарочитих, перебільшений інтонацій. Акустичний концерт тривав майже 2 години, але публіка не помітила, як пролетів час. Прозвучали вже відомі і ще не зовсім композиції з альбомів: Ура, Біс!, Син, а також з останнього альбому Всередині і зовні .

 

Концерти Сергія Бабкіна - це завжди вражає непідкупною щирістю, чесністю і нескінченним рухом по екзистенціальним лабіринтами внутрішнього пошуку дійство. У цьому його стиль: вийти на сцену у білосніжній сорочці з метеликом, але ... босоніж. Відкритість і експресивний натиск цієї людини багато в чому змушує знаходити аналогії з творчим шляхом Висоцького ...