МузПростір

У Росії потрібен музичний телеканал україномовної музики.

Про це лідер українського гурту ВВ http://files.korrespondent.net/persons/skripka Олег Скрипкасказав на прес-конференції в Москві.

 

Важливим елементом в позитивному розвитку україномовної музики міг би також стати спеціалізований український музичний телеканал, - підкреслив Скрипка.

 

Він вважає, що це має бути джерело інформації, спрямоване на популяризацію української мови і української культури.

Канал повинен бути не тільки україномовним, а ще й високоякісним, мати гарну позитивну ідеологію - наприклад, зробити суспільство кращим, а не чисто комерційні цілі - реклама та інше. Це має бути художній, культурний, професійний і потужний український продукт, - вважає Скрипка.

 

Він також упевнений, що проблем з наповненням не буде.

Було б бажання. Його просто потрібно зібрати і структурувати. Контент, до речі, повинен бути україномовним, але не обов'язково made in Ukraine. Якщо, наприклад, в Росії або у Франції є україномовний матеріал, то чому б його не показувати? Головна завдання матеріалу - культивувати високий культурний рівень, - вважає співак.

 

Також Скрипка зазначив, що на даному етапі розвитку людства кордони носять умовний характер, і тому дуже актуально мати справді український телеканал у всьому світі, для тих українців, які живуть десь далеко.

 

При цьому в подальшому долучаться й інші - хороша музика не має етнічних кордонів. Хоча почати потрібно з українців, але потім розширювати його. Досвід показує, що українські пісні потенційно цікаві і французам, і німцям, і росіянам - потрібно лише, щоб люди дізналися, і вивчити кон'юнктуру - що цікаво світові, - упевнений Скрипка.

 

Він також підкреслив, що українське музичне співтовариство готове взяти участь в процесі наповнення такого музичного каналу.

Спочатку потрібне лише ініціативний джерело - щоб пішла перша хвиля. А потім вже почнеться пошук фахівців та людей, які готові допомогти в цьому - в Україні та за кордоном. І такі люди є - артисти, менеджмент і навіть інвестори, - сказав Скрипка.

 

Напередодні повідомлялося, що Скрипка http://novynar.com.ua/politics/165545 вважає, що в Україні вже давно реалізується програма зі знищення української мови.