МузПростір

Репер Іван Алексєєв, відомий як Noize MC, завів відеоблог на сайті російськомовної версії музичного журналу Billboard.

Перший пост Noize MC. Фрістайл. Серія 001 був опублікований увечері в четвер, 17 березня. Він містить спеціально записане привітання Нойза, а також архівне відео фрістайлу, зняте в Норильську під час гастролей. Алексєєв пообіцяв, що буде періодичновикладати в блозі найкращі відеоролики з фристайлом, які йому вдасться зняти.

 

В анонсі до відеоблогу репера наголошується, що його спонтанні реп-імпровізації часто балансують на межі політкоректності, адже творчість Noize MC - це постійний виклик і соціальному, і культурному контексту сучасності . Так само всередині ролика міститься попередження про те, що перегляд відео не рекомендований особам до 18 років.

 

Noize MC здобув популярність ще до виходу офіційного альбому, завдяки тому, що його ранні демозаписи, зроблені в гуртожитку РДГУ потрапили в інтернет. Крім того, Алексєєв їздив по Росії як постійний учасник фестивалю Снікерс Урбанія. Дебютний альбом нойзу The Greatest Hits vol.1 вийшов влітку 2008 року.

 

Навесні 2010 року Noize MC опинився в центрі уваги ЗМІ після того, як записав пісню Дорогу колісниці (Мерседес 666). Трек розповідав історію ДТП за участю віце-президента компанії ЛукойлАнатолія Баркова, в якому загинули Ольга Александріна і Віра Сидельникова, які були родичками близької подруги Алексєєва.

 

Незважаючи на серйозний громадський резонанс навколо цієї історії і наявність альтернативних результатів розслідування Федерації автомобілістів Росії, в серпні 2010 року Барков і його водій були визнані невинними в ДТП. Тоді ж, на початку серпня 2010-го, Іван Алексєєв був заарештований на на 10 діб під час концерту у Волгограді за образу співробітників міліції. Вийшовши з-під арешту він записав продовження пісні Мерседес 666, присвячене визнанню Баркова невинним.