МузПростір

Вокалістові Depeche Mode Дейву Гаанові присуджена нагорода благодійної організації MusiCares, заснованої американської Академією звукозапису.

Як повідомляє Variety, співак удостоєний премії імені покійного блюзмена Стіві Рей Вона за свою активну допомогу організації. MusiCares була заснована в 1989 році для підтримки нужденних музикантів, в першу чергу, страждають від алкогольної і наркотичної залежності. Сам Гаан в 1990-і роки відчував серйозні проблеми через пристрасть до наркотиків, в результаті чого ледь не покінчив життя самогубством. Зараз він веде здоровий спосіб життя.

Раніше премії MusiCares удостоювалися Кріс Корнелл (Soundgarden), Слеш (Guns N'Roses), Джеймс Хетфілд (Metallica) та Ентоні Кідіс (Red Hot Chili Peppers). Церемонія вручення нагороди Дейву Гаану відбудеться 6 травня в клубі Club Nokia в Лос-Анджелесі. Крім лауреата на заході виступлять групи Jane's Addiction, Paramore, Ozomatli, а також музиканти Віктор Індріззо, Мартін Ленобль та учасники She Wants Revenge Джастін Уорфілд і Адам Бравін.

Крім Гаана на церемонії будуть вшановувати Кевіна Лиману, засновника пересувного фестивалю музики та екстремальних видів спорту Warped Tour. Вся виручка від заходу буде передана до фонду MusiCares.