МузПростір

Хто б міг подумати, що амбіційний співак, що віддає перевагу співпрацювати з зарубіжними зірками, розділить власну студію з жінками похилого віку з глибинки.

- Я вважаю, що цей проект двох поколінь вдався, незважаючи на нашу різницю у віці. Бабусі були відкриті до спілкування, професійно працювали під живий інструмент, - розповів Life Showbiz Тимур. - Уявляєте, всі зароблені на концертах гроші вони передають на будівництво храму у себе на батьківщині!

 

Енергійні і рухливі бабусі спеціально прибули до столиці, щоб створити з відомим реп-виконавцем спільну пісню Moscow never sleeps. Трек, в якому Тіматі співає не тільки рідною мовою, але і на удмуртській, буде представлений у фінальній частині «Хвилини слави».

 

Через постійну зайнятість Тіматі літнім артисткам довелося повністю поміняти свій звичний режим і звикнути до нічного життя. Запис багатообіцяючого треку проходила в основному в темний час доби.

 

- Спочатку наші бабусі були просто шоковані зовнішнім виглядом і манерами Тіматі, - розповіла Life Showbiz продюсер колективу Ксенія Рубцова, - але скоро звикли і навіть знайшли спільну мову. Тепер бабусі знають, що таке «респект» і «уважуха ", а Тіматі практично без акценту вимовляє кілька слів по-удмуртськи.