МузПростір

Вчора, 4-го березня відбулася прем'єра відеокліпу на нову пісню реп-групи «Каста» під назвою «Найщасливіша людина», що увійшла в останній альбом колективу «ХЗ».

Змій - найвища людина у російському репі і автор композиції розповідає про свій досвід батьківства. Монолог ведеться від імені людини, тільки що став батьком. Дещо дивна розповідь в гумористичному ключі оповідає про переживання першого дня батьківства. 

 

До останньої хвилини незрозуміло, від чого так розриває людину, що неодноразово бачила і багатотисячні зали, і непередбачувану реакцію своїх фанатів, про що він так майстерно розповідає у своїй пісні. Російський реп виріс з коротких штанців і його представники беруться за теми, про які раніше не могли й подумати.  

Відзначимо, що це - третій кліп, випущений на пісню з диску «ХЗ». До цього були холодно-романтичний "Закритий космос» і божевільно-динамічна «Мітла». Шанувальників гурту чекають ще два кліпи на композиції з цього альбому. Переглянути новий відеокліп можна на офіційній сторінці групи на відеохостингу YouTube.