МузПростір

Співачка дозволила колишньому бойфренду наближатися до неї.

Адвокати Ріанни, вирішили піти назустріч її екс-коханому Крісу Брауну. Такий щедрий вчинок з боку співачки пояснюється тим, що їм доведеться разом співпрацювати на майбутній церемонії вручення нагород Греммі.

Нагадаємо, що два роки тому між закоханими розгорівся великий скандал, в результаті чого Браун був звинувачений у побитті своєї подруги. Поки Ріанна показувала всьому світу свої синці, судді ухвалили, що бойфренду не можна наближатися до дівчини ближче ніж на 46 метрів. До речі, крім цього він отримав 581 годин громадської роботи.

Нещодавно адвокати Кріса Брауна зажадали оскаржити цей вирок. Музикант заявив, що заборона підходити до Ріанни негативно позначається на його кар'єрі, оскільки вони нерідко опиняються на одних і тих же заходах та музичних шоу.

Скасувати даний пункт договору можна було лише за згодою співачки, і Ріанна великодушно пішла на це.

Втім, зараз зірці не до нього: напередодні Греммі http://search.tochka.net/ua/main/portal/glamur/?hl=&hl=uk&cx=012882468685210334862:rrw6mf1ojie&sa=Search&cof=FORID:9&ie=UTF-8&q=%D0%A0%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D0%B0&as_qdr=&as_occt=any&meta=portal&order=date Ріанна злягла з бронхітом, про що встигла оповістити всіх шанувальників через Twitter. Зараз її головне завдання - видужати до церемонії.