МузПростір

Великий і жахливий Оззі Осборн (Ozzy Osbourne) закликає Lady Gaga знизити свою публічну активність.

За словами рокера, його вже нудить від повсюдного присутності суперзірки - і він переживає, що з таким агресивним промоушном Гага може скоро набриднути навіть власним фанам.

Оззі підтримував Гагу під час її стрімкого злету на вершину слави, і навіть запропонував записати з нею дуетом пісню. Але тепер він зізнається, що вже втомився бачити її кожен раз, коли вмикає телевізор або відкриває журнал. І підозрює, що таке ж відчуття відвідує і інших людей. Я дійсно вважаю, що Lady Gaga повинна взяти перерву. Її стає занадто багато ... Вона надто часто з'являється на сторінках журналів і в телевізорі, - пояснює Оззі Осборн. - Гага могла б стати новою Мадонною, якщо б правильно розіграла свої карти. Вона мені подобається, але мене вже починає нудити від її постійної присутності. Їй потрібно піти в невелику творчу відпустку - ну хоча б на кілька годин! .

Нагадаємо, що в даний час поп-зірка закінчує своє гастрольне турне по Європі. Але вже через кілька місяців співачка планує обрушити на голови фанів новий альбом - і все почнеться по новій ...