МузПростір

Новий альбом Майкла Джексона Michael, що надійшов в продаж 10 грудня 2010 року, не зміг очолити чарт Billboard 200.При цьому диск піднявся до перших рядків хіт-парадів багатьох країн - у тому числі Німеччини, Італії та Швеції.

У США Майкла Джексона випередили Тейлор Свіфт з альбомом Speak Now і Сьюзан Бойл з платівкою Present. За минулий тиждень у Сполучених Штатах було продано 259 тисяч копій Speak Now і 254 тисячі копій Present. Альбом Michael за той же термін розійшовся тиражем 228 тисяч примірників.

Можливо, на відносно скромний успіх нового диска Джексона вплинув той факт, що матеріал з альбому потрапив в інтернет за тиждень до виходу офіційної дати. Крім того, раніше висловлювалися припущення про те, що не у всіх треках з альбом звучить голос самого Майкла.

Нагадаємо, що до альбому Michael увійшли треки, роботу над якими Майкл Джексон не встиг завершити. Платівка стала першим з десяти дисків, які компанія Sony планує видати за наступні сім років згідно з договором зі спадкоємцями виконавця.