МузПростір

Білоруські радіостанції отримали від влади вказівку частіше ставити в ефір пісню Саня групи Rockerjoker. Про це повідомляє білоруський портал TUT.BY.

Про таке вказівці журналісти дізналися від читачів. У кількох радіостанціях, куди TUT.BY звернувся за коментарями (їх назви не вказані), цю інформацію підтвердили. Представник однієї з них розповів, що вказівка поступила від міністерства інформації: воно наполегливо рекомендувало ставити пісню Саня в ефірній сітці не менш семи разів на добу.

У міністерстві інформації це заперечують. Пісню Саня (з приспівом Саня залишиться з нами) Rockerjoker, як повідомляв раніше Білоруський партизан, записала під час проходить у країні кампанії з виборів президента. Самі музиканти заявили, що це пісня-жарт, зрозуміти яку може тільки людина з гарним почуттям гумору.

Коментуючи звістка про те, що цю композицію нав'язують радіостанціям, представники Rockerjoker заявили, що вони до цього стосунку не мають. Президентські вибори в Білорусі призначені на 19 грудня. У них беруть участь 10 кандидатів, включаючи нинішнього президента Олександра Лукашенка. Останній балотується на четвертий термін.