МузПростір

Новий альбом британської співачки і телеведучої Шеріл Коул очолив британський чарт. Диск під назвою Messy Little Raindrops вийшов 1 листопада 2010 року.

Другу сходинку британського чарта зайняла збірка хітів Bon Jovi Greatest Hits, на третьому місці - пластинка Seasons Of My Soul співачки Сари Джойс, що працює під псевдонімом Rumer, повідомляє NME.

Слід зазначити, що 1 листопада 2010 року пісня Шеріл Коул Promise This очолила британський чарт синглів і стала синглом року, який найбільше продавався у Великобританії.

Проте тепер цю пісню витіснила з верхньої сходинки Ріанна з треком Only Girl (In The World). Пісня Коул Promise This опинилася на другому місці. На третьому місці - американська співачка Алексіс Джордан з піснею Happiness.

Messy Little Raindrops - другий альбом Шеріл Коул, що прославилася як соліст поп-групи Girls Aloud. Її дебютний сольний диск 3 Words надійшов у продаж наприкінці жовтня 2009 року і також зумів піднятися до першого рядка британського хіт-параду.

Нагадаємо, що у липні 2010 року Шеріл Коул зайняла друге місце у списку найкрасивіших жінок XX століття (перше місце дісталося Одрі Хепберн).