МузПростір

Від Литви цього разу виступатиме гурт InCulto з піснею East European Funk.

«Ви все це вже бачили, у нас немає смаку, ми — зануди!» Треба мати сміливість, щоб іти на Євробачення з таким слоганом. Однак, очевидно, що гурт просто набиває собі ціну — у чому, а у нецікавості їх звинуватити неможливо.  

Все почалося у 2003-му, коли Jurgis-а Didiulis, колумбійця за походженням, абсолютно поглинув музичний простір Литви, батьківщини його бабусі та дідуся. Поєднуючи ритми латино, енергетику фанку і панківське пофігістичне відношення, «InCulto» був приречений стати «рецептом» гарного настрою, повним сили і з присмаком дивакуватості.  

Успіх у мейнстримі був неминучим. За сім років «InCulto» може похвалитись двома популярними альбомами, численними литовськими музичними нагородами, більше 500-ма концертами не тільки у Литві, а й у США, Великобританії, Польші та багатьох інших країнах. У 2006-му MTV Europe номінував їх на Кращий балтійський гурт. «InCulto» у Литві стали брендом.  

У 2010-му і литовське журі, і телеглядачі прийшли до одноголосного рішення — «InCulto» обрано до участі у Євробачення з «Eastern European Funk» — заразною і дещо сатиричною точкою зору на різниці між Східною та Західною Європою.  

 

Литва_1.jpg