МузПростір

12 лютого в Києві відбувся виступ досить відомого в мережі інтернет дотепника Валентина Стрикало.

Невдалим сюрпризом для шанувальників стала заміна концертного майданчика. А саме замість галереї «Лавра» меломани відвідали «концерт-хол» поблизу, який дещо нагадував старий підвал. До того ж стіни приміщення були свіжопофарбовані, тому відвідувачі мали нагоду залишити собі слід на своєму одязі. Так би мовити - на довгу пам'ять. 

 

Виступ розпочався значно пізніше зазначеного часу. Прихильники змушені були потупцювати на холоді заради мистецтва перш, ніж їх впустили до зали. Ті, чий запал не охолов попри всі незручності та хиби організаторів, зміг насолодитися чудовим концертом.

 

Всього прозвучало 12 пісень, які зал охоче підспівував. Були виконані уже відомі «Каєн», «Все решено», «Песня для девочек», «Рустем», а також нові пісні, які викликали шквал емоцій. Серед нових була пісня англійською мовою «Gay porn». Пісня поки незавершеною, тож, було оголошено конкурс на кращий другий куплет. 

 

Аудиторія надзвичайно тепло сприйняла виконавця. Стрикало запропонував надсилати до сцени питання, на які публіка охоче б дізналася відповідь. В результаті чого співака буквально закидали запитаннями особистого характеру та жіночою спідньою білизною. Під кінець виступу Стрикало виконав декілька пісень на біс, згодом змусивши публіку підспівувати та власне виводити цілі партії, акомпануючи на гітарі. 

 

Виконавець також вибачався за незручності перед концертом та запевнив, що сам він робив усе щоб їх залагодити.