МузПростір

«20 років самотності: том перший» — під такою назвою в мережі з’явився альбом присвячений ранній (1989 - ‘99 р.р.) творчості гурту «Скрябін».

Проект триб'юту був ініційований http://old-skryabin.org.ua/ Спільнотою Шанувальників Старого «Скрябіна».

 

До збірки увійшло 13 переспівів пісень з репертуару класичного складу гурту (Андрій “Кузьма” Кузьменко, Сергій “Шура” Гера та Ростислав “Рой” Домішевський).

 

Дату опублікування було обрано невипадково. 30-го січня свій день народження святкував Ростислав Домішевський. Цією збіркою прихильники старого “Скрябіна” вирішили привітати Роя з днем народження, а також привернути увагу широкого загалу до творчих набутків “золотого” складу групи, — зазначають організатори.

 

В проекті взяли участь як молоді виконавці так і досвідчені творчі одиниці: відомий панк-гурт “Брем Стокер” (м. Рівне), земляки “Скрябіна” “Rosa Marena” (м. Новояворівськ), знаний на сході України рок-гурт “ЛихоЛесье” (м. Горлівка). А інструментальний бонус взагалі був створений “історичною” для гурту постаттю. Його зробив Maximus, клавішник гурту “Новий світ”, що в буремні 90-ті роки досліджував простори вітчизняної техно-романтики пліч-о-пліч зі “Скрябіним”.