МузПростір

CACI VORBA (чачі ворба) — щира мова, як балканські цигани говорять про музику. Відчуй атмосферу балканського весілля в Дніпрі!

CACI VORBA — польсько-український гурт, що сміливо змішує етно, джаз і сучасну музику балканських весіль. В цьому музиканти наслідують давніх циганських віртуозів, які додавали до своєї музики мотиви тих народів, які зустрічалися на їхньому шляху.

 

Ця екзотична суміш виконується на традиційних інструментах, котрі, однак, іноді звучать невпізнанно. CACI VORBA нагадує казковий оркестр, який перебуває у дивній музичній подорожі, переміряючи вздовж і впоперек Старий Світ і складаючи нову звукову мозаїку з мелодій циган, угорців, румунів, греків, гуцулів, гуралів, південних слов’ян, жителів Близького Сходу. Тому містичні пісенні оповіді з Карпат іноді звучать так, наче румунський чабан наслухався джазу, а східні мотиви з передмість Бухаресту дивним чином нагадують сальсу.

 

CACI VORBA грають, як говорять самі про свою стихійну музику, JOC'N'ROLL — від румунського joc, що м означає «танець», «забава», «веселощі».

 

3 лютого. 20:00.

Кафе ПроJazz (вул. Рогальова, 12б) Квитки: 50 грн передпродаж, 60 грн. в день концерту.

Замовлення квитків за телефоном: 0562-33-55-82 (Книжковий клуб Білокнижник, вул. Червона площа 3)