МузПростір

Юлія Лорд ґрунтовно підготувалася до Різдва. Співачка записала колядку Спи, Ісусе, Спи, яка увійшла до благодійного диску Добра Коляда.

Видання цієї http://imusicvideo.ru/ музичної збірки ініціював фонд Запорука, а на запрошення співачки до благодійної акції приєдналися групи Luiku, Тартак і Марія Бурмака. 

 

Окрім того, свої колядки у компіляцію надали Піккардійська Терція, Росава та Діля (Едуард Приступа). Диск буде поширений серед благодійників, а отримані фондом  кошти підуть на програми допомоги дітям у Національному інституті раку та Клініці нейрохірургії дитячого віку. 

 

Окрім благодійної діяльності Юлія Лорд не забуває і про концертну різдвяну пору. Спільно з Юрієм Гнатковським вони продовжують нести в народ свій мюзикл Сніжність, який, нагадаємо, складається з адаптованих українською мовою світових класичних різдвяно-новорічних композицій. 30-го грудня пара у львівському театрі ім. М. Заньковецької представить концертний варіант програми - Сніжність. Ніч В Старому Кіно. На сцені пісні Сніжності виконуватиме оркестр з більш ніж 50 музикантів і це буде перша така масова акція від Юлії Лорд та Юрія Гнатковського.