МузПростір

Щовечора на сцені обжитої мітингувальниками КМДА під розвішаними прапорами України та країн Євросоюзу відбуваютсья концерти народних колективів.

Учасники протестів перемістили спальні місця на вищі поверхи. У колонний зал приходять подивитися пряму трансляцію з Майдану, теле-трансляції ток-шоу і концерти живої музики.

 

22 грудня на сцені КМДА грала Хорея козацька. Відразу після неї свої джазові імпровізації за роялем зіграв джазовий піаніст зі Сполучених штатів 31-річний Джоел Холмс. Музикант уже кілька років живе в Україні, бере участь у музичних конкурсах. Каже, привели його до нас люди.

 

- Вперше українців зустрів у Балтиморі. Там українці другі за чисельністю після євреїв. Ви особливі люди. Серцем. Я тут уже три роки.

 

Джоел каже. що прийшов підтримати революцію, однак своїх політичних поглядів афішувати не хоче.

 

- Цікаве явище. Мені є що сказати про Євромайдан, але не на пресу. Тому що я в Києві тільки як друг. Політичних поглядів своїх не маю права висловлювати. Революція показує багато реалій вашого життя. І вашу вдачу, і вміння організовуватися. і рішучість та впертість. Але найбільше я відчуваю українців через музику. Слухаю - і розумію вас. Ще й тому я зараз тут, на Майдані.

 

Джоел Холмс - двократний номінант на музичну премію Grammy, має золоту медаль NAACP (Національної асоціації сприяння прогресу кольорового населення в кіно, телебаченні, театрі, музиці і літературі), має знак пошани на конкурсі авторів пісень імені Джона Леннона.