МузПростір

7 грудня відбувся попередній етап національного відбору Пісенного конкурсу Євробачення-2014, під час якого було обрано 20 фіналістів. Саме вони 21 грудня позмагаються за право представляти Україну на міжнародному конкурсі в Данії.

Усього на участь у попередньому відборі надійшло понад півсотні заявок. Серед учасників прослуховування були як уже відомі в Україні виконавці, так і співаки-початківці, які представили на суд професійного журі свої композиції. Одразу після оголошення відбулася церемонія жеребкування, під час якої фіналісти національного відбору обрали порядкові номери виступів.

 

Отож, оголошуємо імена та порядкові номери виконавців, які 21 грудня, у фіналі національного відбору у прямому ефірі Першого Національного, позмагаються за право представляти Україну на сцені Пісенного конкурсу Євробачення-2014:

 

1 – дует Анна-Марія – 5 Stars Hotel

2 – Роман Полонський – WANTED DEAD or ALIVE 

3 – ULI RUD – Цветок

4 – Марієтта – It’s my live

5 – Стас Шурінс – Why

6 – Анатолій Шпарьов – Waiting for you

7 – Наталя Валевська – Love makes you beautiful

8 – Ліза Вассабі – No fear

9 – Володимир Ткаченко – Бути там де ти

10 – Шаніс – Моя душа

11 – Вікторія Петрик – Love is lord

12 – Євген Літвінкович – Стрелянная птица

13 – гурт НеАнгели – Courageous

14 – Ілларія – I’m alive

15 – Таня Ширко – Let Go

16 – Таня Берк – Believe mе

17 – Марія Яремчук – Tick- Tock

18 – Віктор Романченко – На краю пропасти

19 – Анна Ходоровська – Если есть любовь

20 – Денис Любімов – Love

 

Попередній етап нацвідбору ПКЄ-2014 відбувався у житловому комплексі Новопечерські липки, де для всіх гостей організували неймовірно затишну атмосферу.

 

Обирали двадцятку фіналістів метри, за плечима яких – величезний досвід роботи в музичній сфері. До складу журі попереднього туру національного відбору увійшли музичний продюсер Першого НаціональногоВладислав Багінський, відомий український композитор і продюсер Михайло Некрасов, шоумен і радіоведучий Женя Фешак та програмний директор каналу RuMusic Володимир Козлов.

 

Особливим призом за чудову пісню і надзвичайно красивий сценічний номер професійне журі нагородило дует Belucci – виконавці здобули право взяти участь у зйомці однієї з новорічних програм Першого Національного.

Враженнями від виступів учасників попереднього туру нацвідбору поділився український композитор Михайло Некрасов. До речі, вже дві пісні саме цього композитора тріумфували на конкурсах сімейства Євробачення: Злата Оґнєвіч із піснею Gravity посіла на ПКЄ-2013 третє місце, а Софія Тарасова на ДПКЄ-2013 – друге.

 

Різниця між півфіналом і фіналом національного відбору полягає в тому, що у півфіналі ми попередньо ознайомилися з піснями й вибрали міцну двадцятку. Мені дуже сподобався рівень підготовки учасників, тому переконаний, що цього року варто очікувати на потужну боротьбу за право представляти Україну на ПКЄ-2014. Я вдячний тим людям, які, незважаючи на те, що у попередньому турі не обов’язково було виступати з бек-вокалом і балетами, цілісно подали свої пісні, донесли правильні емоції до журі. Тобто серед фіналістів опинилися ті, хто найкраще підготувався, – сказав Михайло Некрасов.

 

Цьогорічний півфінал національного відбору Пісенного конкурсу Євробачення-2014 традиційно став масштабною подією – до нас завітало понад півсотні сольних виконавців і колективів. Звісно, одні підготувалися краще, інші – гірше, але можу запевнити, що до фіналу ми обрали тільки найсильніших, і кожен із фіналістів має великі шанси представляти Україну на міжнародній арені. Я дуже вдячний усім учасникам за підготовку, за чудові пісні, вдячний моїм колегам, які погодилися бути в журі, й зробили цей складний вибір. Сподіваюся, що всі фіналісти вразять нас у фіналі своїми виступами, – сказав музичний продюсер Першого Національного Владислав Багінський.

 

Фінал національного відбору Пісенного конкурсу Євробачення-2014 відбудеться 21 грудня 2013 року. Пряму трансляцію конкурсу можна буде побачити на Першому Національному.

 

Нагадаємо, Пісенний конкурс Євробачення-2014 відбудеться у травні 2014 року у м. Копенгаген (Данія). Перший півфінал пройде 6 травня, другий півфінал – 8 травня, а 10 травня відбудеться фінал ПКЄ.