МузПростір

Рок’N’Січ триває - захисники природи обурюються.

Екологи впевнені: проведення фестивалю на Трухановому острові є грубим порушенням Бернської конвенції і заважає птахам із Червоної книги спокійно гніздуватись і виводити малят. Про це заявив заступник голови Національного екологічного центру України Олександр Василюк.

 

Як стверджують екологи, проведення фестивалю шкодить птахам - а заказник «Труханів острів» є одним із основних місць гніздування у Києві. Тут живуть унікальні тварини, в тому числі найбільший орел Європи – орлан-білохвіст, занесений у міжнародну Червону книгу. Стаття 6 Бернської конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування забороняє порушення спокою птахів у період гніздування. Найбільше захисників природи обурює той факт, що проведення фестивалю Рок’N’Січ схвалило Міністерство екології та природних ресурсів.  Екологи просили голову КМДА Олександра Попова змінити час і місце проведення фестивалю, але це ні до чого не призвело.

 

Напередодні активісти спілки Природа понад усе вже засудили позицію співака Олега Скрипки, який організовує музичний фестивальRock`n Sich з байкерськими перегонами на Трухановому острові у Києві. Голова спілки Анжеліка  Комарова, назвала музиканта пристосуванцем, що знайшов спільну мову з владою.