МузПростір

9 травня о 20:00 в культурно-освітньому центрі Майстер Клас відбудеться 107-й концерт авторського проекту Олексія Когана Тема з варіаціями. Live, у рамках якого запланована презентація нового формату джазових середовищ – talking jazz, який передбачає не тільки виконання джазової музики, але й розмови про джаз.

Новий формат дозволить любителям імпровізаційної музики поглянути на джаз очима інсайдерів. Гостями Talking Jazz будуть відомі джазмени, які, серед іншого, розкажуть про улюблені музикантів, стилях і джазових стандартах, спробують відповісти на питання підготовленого Олексієм Коганом сліпого тесту (Blindfold Test) і т.д. http://minfin.com.ua/company/privatbank/ приватбанк депозиты

Першим гостем Тема з варіаціями. Talking Jazz стане київський джазовий піаніст, аранжувальник, педагог і музикознавець Олексій Саранчин, відомий широкій публіці як лідер власного квартету, учасник ансамблів контрабасиста Дениса Дудка Dudko Quintet та Dudko Sextet, учасник групи ТНМК та проекту Святослава Вакарчука Вночі .

Місце: Культурно-освітній центр Майстер Клас

Лектори: Коган Олексій,Саранчин Олексій

Вартість: 50 грн.