МузПростір

05-10 березня: Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Одеса, Київ.

5/03 — Івано-Франківськ, арт-кафе «Мармуляда»

6/03 — Чернівці, клуб PUBLIC

7/03 — Тернопіль, арт-кафе «Коза»

9/03 — Одеса, мьюзік-арт-клуб Respublika

10/03 — Київ, фестиваль-ресторація «Диван»

 

На перший погляд Пола і Кароль виглядають просто як канадська дівчина і польський хлопець, які зібралися разом, щоб записати кілька солодких пісень про щастя під акомпанемент народних інструментів. Проте насправді Paula&Karol — не лише дует засновників гурту, Поли Бяльскої (Paula Bialska) і Кароля Стшемєчни (Karol Strzemieczny), це велика сім'я варшавських музикантів, які останні два роки однаково завойовують серця слухачів як в Польщі, так і за кордоном.

 

Після першого студійного альбому (Overshare, 2010) польські ЗМІ називали гурт «відкриттям року» і «найбільш цікавим і важливим дебютом на польській альтернативній сцені». The Guardian включив їх до свого списку «Звуки світу’2011», написавши: «Пола і Кароль є новими супергероями Польщі — якщо ви прийдете на їхній концерт, вони напевне розіб’ють вам серце, але змінять його на краще».

 

Минулого року, крім виступів на найвідоміших польських фестивалях, Пола і Кароль представляли Польщу на численних музичних подіях у Німеччині, Нідерландах, Франції, Великобританії, США і навіть Ісландії В Україні вони дебютували у вересні минулого року на фестивалі UA/PL Alternative Music Meetings, залишивши по собі найкращі враження. На початку цього року після українського туру гурт планує гастролі в http://imusicvideo.ru/index.php/rammstein-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-du-hast/ Німеччині, США і Канаді, а також запис свого другого альбому.