МузПростір

29 лютого - 27 квітня: Луцьк, Хмельницький, Львів, Івано-Франківськ, Київ, Біла Церква, Полтава, Суми, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Кіровоград, Миколаїв, Одеса, Симферопіль, Херсон, Запоріжжя, Маріуполь, Луганськ, Житомир, Вінниця, Чернівці, Тернопіль.

Велика гастрольна мандрівка Україною стане логічним продовженням минулорічної серії ювілейних концертів в Росії та Білорусі, адже не секрет, що «вевешники» люблять гарно посвяткувати і кожну круглу дату відзначають не менш, ніж два роки. Наразі часу лишилось небагато, і хлопці активно зайнялись підготовкою до відповідальної подорожі – Олег завзято нарощує біцепси у тренажерному залі, аби як слід прокачувати міхи на баяні, Євген накопичує позитивну енергію, усамітнившись на далеких Мальдівських островах, Олексій весь вільний час проводить в тату-салоні, вкриваючи тіло тотемними вишиванками, а Сергій начищає барабани та тарілки до діамантового блиску. І, звичайно, репетиції, репетиції, репетиції, - пише «Країна Мрій».

 

«Ми насправді скучили за романтикою справжнього рок-н-ролу, яку повною мірою можна відчути лише під час тривалих гастролей, – розповідає керманич «ВВ» Олег Скрипка. – Це, як подорож на кораблі, який виходить у відкрите море і до повернення на берег з тобою на борту лише твоя команда. До речі, цей тур буде найбільшим за всю історію «ВВ», за винятком, можливо, гастрольного вояжу разом з гуртом «Les VRP» по Франції та Швейцарії. Було це на початку дев’яностих – тоді за два місяці ми зіграли сорок шість концертів».

 

Програму туру побудовано за «правилом золотої середини» – в рівних пропорціях звучатимуть улюблені пісні, рок-хіти бурхливої юності та зовсім нові твори з майбутнього студійного альбому, роботу над яким музиканти обіцяють закінчити найближчим часом. Потужні «електричні» номери чергуватимуться з романтичними піснями та баладами в камерному акустичному виконанні.

 

Кульмінацією Всеукраїнського концертного туру «ВВ» стане виступ, який відбудеться 9 березня в Київському Жовтневому палаці. На честь Міжнародного жіночого дня музиканти підготували ексклюзивну програму під назвою «Ця зустріч нам хвилює кров, співаймо пісні про любов!», присвячену всім коханим жінкам та складену виключно з ліричних творів.

 

29 лютого – Луцьк

 

1 березня – Хмельницький (Філармонія)

 

5 березня – Львів (Театр опери та балету)

 

6 березня – Івано-Франківськ

 

9 березня – Київ (Жовтневий Палац)

 

10 березня – Біла Церква

 

12 березня – Полтава

 

13 березня – Суми

 

14 березня – Харків (КЗ «Україна»)

 

15 березня – Донецьк (БК «Юність»)

 

16 березня – Дніпропетровськ (Театр опери та балету)

 

20 березня – Кіровоград (Філармонія)

 

21 березня – Миколаїв

 

22 березня – Одеса

 

23 березня – Симферопіль

 

24 березня – Херсон (КЗ «Фестивальний»)

 

18 квітня – Запоріжжя

 

19 квітня – Маріуполь

 

20 квітня – Луганськ

 

24 квітня – Житомир

 

25 квітня – Вінниця (КЗ «Радуга»)

 

26 квітня – Чернівці (Літній театр)

 

27 квітня – Тернопіль

 

Увага! Слідкуйте за анонсами – у розкладі можливі зміни та доповнення!