МузПростір

Відома українська група Dazzle Dreams зняла новий кліп на пісню «Message». Це відео стане першою роботою колективу, яка вийде в підтримку нового альбому гурту «DIVA».

Композиція «Message» увійде в новий альбом Dazzle Dreams, презентація якого відбудеться в кінці листопада цього року. Пісня вийде в двох варіантах.

 

Режисером нового відео Dazzle Dreams стала Аліна Діанова (компанія «Bonnie Clyde»). У кліп «Message» була закладена глибока філософська ідея. Сюжет розповідає глядачеві про «Книгу життя» головного героя (Дмитра Ципердюка), яку знайшла і прочитала героїня кліпу (Катерина Сидоренко), - пише http://see.ua/news/3818.html see.ua.

 

Новий кліп «Message» - наша перша робота з компанією «Bonnie». Ми повністю довірилися і віддалися в руки режисеру - талановитій Аліні Діановій, яка внесла в сюжет глибоку ідею «Книги життя», обіграла все в середньовічному стилі, з казковими мотивами. Кожен герой був відзнятий у близькій для його душі і образу атмосфері, - розповідає Дмитро Ципердюк.

Зйомки кліпу тривали 2 доби. Для всіх героїв була підібрана індивідуальна локація. Зйомки відбувалися на Київському морі, новому Дніпровському мосту, в лісі, ресторані, а також у Філармонії (малому залі симфонічного оркестру). Під час зйомок було задіяно безліч класичних інструментів, середньовічної зброї.

 

Зображення нового кліпу, на відміну від сучасних відео робіт, буде зовсім не перенасиченим спец-ефектами. Режисер віддала перевагу натуральному зображенню. Природність, образність, легка казковість - основні компоненти цієї роботи.

 

«Dazzle Dreams дуже неординарна група. Я намагалася з допомогою відео передати душу цього колективу, ідею їх творчості, і, звичайно, філософію пісні «Message». Ми не будемо використовувати графіку, спецефекти, тільки реальне зображення, яке ми інтелектуально обіграли. Кожна картина, кожен епізод цього кліпу підібрані не випадково. Ця робота обов'язково змусить глядача поміркувати над життям, - розповідає режисер кліпу, Аліна Діанова.

Прем'єра кліпу відбудеться в кінці жовтня.