МузПростір

Перша ластівка нового російськомовного студійника групи АнтитілА, сингл під назвою Смотри в меня, вже підкорює українські радіостанції.

Окрім того, що пісня записана російською мовою, вона вийшла ще й у двох варіантах - оригінальної поп-рок версії і в діджейській обробці колективу Gorchitza.

Зовсім скоро, 21 жовтня, АнтитілА також презентують кліп на пісню Смотри в меня, який теж не обійшовся без експериментів. Його режисером став відомий кліпмейкер Віктор Придувалов, який, окрім постановника, став і його головним героєм, - пише http://afisha.tochka.net/ua/10437-uznay-u-gruppy-antitela-vse-o-russkoyazychnom-albome/ afisha.tochka.net.

За словами фротмена колективу АнтитілА Тараса Тополі, це не єдиний мовний експеримент у їхній творчості. У планах групи також є запис англомовного альбому.

Нагадаємо, що за доволі короткий творчий шлях групи АнтитілА, вона уже встигла підкорити не лише вітчизняну сцену, але й європейську. Саме ці хлопці на чолі з Тарасом Тополею представляли Україну на наймасштабнішому фестивалі Європи http://molode.com.ua/?q=node/2826 Sziget у 2010 році.