МузПростір

Цілих дві вечірки провела група «Не Ваше Справа records» в честь презентації свого нового відео на пісню «Всю цю ніч».

На вечірках, які пройшли в клубі I Love Amsterdam, що недавно відкрився,гості змогли насолодитися не тільки новим відео і живим виступом від «НВД records», а й спробувати знамениті голландські кекси.

 

За словами лідера «Дєлов» Микити Вишнева, місце для презентації відеороботи «Всю цю ніч» було обрано не випадково: «Мені зателефонував наш друг XL DELUXE і запропонував виступити на відкритті першого в столиці coffee-shop'а. Слово за слово, і ми прийшли до думки: а чому ми б «НВД records» не стати хедлайнерами вечірки і не провести презентацію нашого свіжого кліпу?! У підсумку вирішили розтягнути всі ці рухи на два дні: спочатку - для зірок та преси, потім для всіх бажаючих ».

 

Як зізналися учасники «Дєлов», на обох тусовках було дуже жарко! Правда, хлопці не знають, що саме так розгойдало публіку - кондитерські вироби з Амстердама чи їхні треки. «Та це були звичайні кекси, - сміються Vасіліч і Порядок. - Хоча, знаєте, була там одна дівчина, яка спочатку з'їла десь півкіло цих «амстердамських пиріжків», а коли ми вийшли на сцену, почала знімати з себе одяг ... Вона навіть до нас в відеозвіт потрапила! »

«Ні, але ми проти наркотиків і алкоголю. Завжди є багато інших здорових способів створити собі гарний настрій. Наприклад, насолодитися нашим новим кліпом «Всю цю ніч», який вже найближчим часом з'явиться на музичних каналах », - прокоментував Нікіта Вишнев Подивитися, як «Дела» презентували свою нову відеороботу, можна на офіційному YouTube каналі групи http://www.youtube.com/watch?v=i_ghzV5TgpA.