МузПростір

Концертна агенція Fight music підготувала для шанувальників альтернативної музики ще один цікавий вечір.

До Києва повернулись володарі титулу «Найкращий андеграундний концерт 2010 року» за версією музичного порталу Open.UA – британці Maybeshewill, колектив зі сходу Великобританії, що грає інструментальний пост-рок з електронікою, вдало вкраплюючи у свої композиції семпли з відомих кінофільмів та радіопрограм. Гурт виступив 16 вересня в клубі «XLIB».

 

Оскільки напередодні скасували концерт гурту у Чернівцях, його учасники опинились в Києві на день раніше. Це дало можливість прихильникам і журналістам більше поспілкуватись з ними. Ще до концерту в одному з інтерв’ю учасники гурту повідомили, що мають «милий сюрприз» для українських глядачів. Цим подарунком виявився п’ятий учасник колективу, який грав на клавішах та гітарі. У такому складі хлопці виступили вперше. 

http://maryana-leto.sumno.com/gallery/afisha2/96418/

Появу колеги в інтерв’ю жартома пояснили так: «Дві гітари – все ж таки краще, ніж одна».

 

За час свого існування команда видала декілька синглів, збірників і чотири повноцінних альбоми, реліз останнього з яких «I Was Here For a Moment, Then I Was Gone» відбувся навесні. Саме його Maybeshewill презентували в Києві, але, звичайно, ним не обмежились – порадували прихильників і старішими піснями. http://maryana-leto.sumno.com/gallery/afisha2/96418/

 

Музиканти стверджують, що своїми композиціями закликають до людяності, любові і миру. Потрапивши того вечора в клуб і відчувши атмосферу, яка панувала під час виступу британців, можна стверджувати – їм це вдається. Поєднання густих гітарних рифів з електронними вкрапленнями і гарними клавішними переходами, повна віддача музикантів, дружня, весела і активна публіка – все це дає шанс концерту знову вважатись одним з найкращих у році, що минає.

 

Формальним «центром» Maybeshewill (чи принаймні їхнього виступу в «XLIB»-і) був бас-гітарист Джеммі, який привертав до себе увагу привабливою зовнішністю і манерою рухатись на сцені. 

 

Найбільше драйву і енергії викидав в зал барабанщик Джим. Гітаристи  найтісніше контактували зі слухачами – з вуст Джона майже протягом всього концерту не сходила вдячна посмішка. А під час фінальної пісні, яку хлопці виконували на «біс», прихильникам вдалось розтопити серця всіх жителів туманного Альбіону – вони влаштували вражаючий флеш-моб, несподівано присівши перед сценою.

Після концерту музиканти коротко поспілкувались зі своїми шанувальниками, оскільки поспішали на свій наступний концерт, котрий мав відбутись у суботу в Москві.