МузПростір

Відомий джазовий темношкірий музикант Карл Фрієрсон готується до виступу у Києві 24 вересня. Співак щойно відіграв на IХ міжнародному джазовому фестивалі у Коктебелі у Криму.

Фрієрсон розповідає, що подарунки рідним та друзям, він обирає особисто. По набережній Коктебеля ходив сам, без охорони. Спеціально не одягав обов'язкові для артистів бейдж та браслет. Пояснив, аби не привертати уваги.

 

Щойно придбав дерев'яну дудку, яку у вас називають сопілка. Заплатив 50 гривень. Я тепер дуже обережно підбираю сувеніри. От кілька років тому купував своїм дочкам прикраси. Мене запевнювали, що то ручна робота. Уявляєте, за рік виступав в Німеччині, там також був сувенірний ряд. Як проходився ним, раптом помітив такі самі прикраси, що брав в Коктебелі! То виявилася звичайна китайська штамповка. Тепер, мене не проведеш. Торік з Коктебелю я привозив додому підставку для гарячих страв. Знаєте, їх у нас ще використовують, як ароматизатори в гардероб. Вони з дерева, якого саме не знаю, але дуже запашного. Можливо, то сосна, - розповів Фрієрсон.

 

8-9 жовтня Карл Фрієрсон заспіває у Чернігові. Джерело: <a href=http://gazeta.ua/articles/culture/_karlu-friersonu-pidsunuli-u-koktebeli-kitajsku-pidrobku/400729>Gazeta.ua</a>