МузПростір

Днями підтвердився ще один яскравий концерт осіннього сезону в Києві. В українській столиці знову виступить білоруська група «Ляпис Трубецкой».

Сольний виступ «Ляпісів» в Києві в рамках турне «Грай» заплановано на 28 жовтня. Місце проведення: концертний клуб Stereo Plaza.

 

Зараз команда виступає в підтримку альбому «Веселые картинки». Ось що говорив лідер групи раніше про включення нових пісень у концертну програму: «Наша програма останнім часом перетворилася на музичний Хаммер , це була програма-танк. Ми взагалі відмовилися від виконання повільних композицій, єдиною повільною і чуттєвої піснею, яку ми грали , були Огоньки.А треки з альбому Веселі картинки зроблять наші концерти більш цікавими, тому що в них будуть хвилини емоційного відпочинку, коли і глядач, і артист можуть трошки помедитувати ».

 

Відзначимо, що останні кілька місяців влада Білорусії забороняє виступати групі «Ляпис Трубецкой» у рідній країні. Тому команда організовує автобусні тури на свої концерти для білоруських фанів. Ймовірно, напередодні виступу в Києві, також буде організовано поїздку шанувальників групи з Білорусії.