МузПростір

Вчора розпочався щорічний музичний фестиваль Джаз Коктебель. Його проводять з 2003 року. Цього року окрім двох основних сцен: великої Nu Jazz на нудистському пляжі Юнге та малої Волошинської, встановили відкриту сцену, на яку можна потрапити безкоштовно.

Вчора на вечірній концерт, на якому виступили Oliver Lake, Kitchen Grooves і Karl Frierson, квиток коштував 75 грн. Щоб потрапити на цю сцену, треба було пройти 3-рівневий контроль квитків. На цей концерт зійшлося близько тисячі слухачів. Виступ гурту Kitchen Grooves сприйняли дуже добре, також гостей повеселив Karl Frierson. А от під виступ пітерського гурту Non Cadenza більшість присутніх не танцювали, повідомляє кореспондент http://gazeta.ua/ Gazeta.ua.

 

Раніше Україна у мене асоціювалася лише з вашими народними танцями, які бачила по телевізору під час олімпіад. Я тут вперше і приємно здивована. Прекрасне море, погода. Дуже веселі і життєрадісні люди. Я співаю із дитинства, коли була у церковному хорі. Довго не могла визначитись, яку музику хочу грати. Одного разу експериментувавши і щось бринькаючи на кухні зі своїми друзями, зрозуміла, що тільки джаз, - зазначила солістка Kitchen Grooves Патрісія Шваб.

 

Шваб експериментує з музичними інструментами. Під час виступу використовує навіть дитячі іграшки.

 

Сьогодні на великій сцені виступали Віктор Павелко Band, Денис Повалій Band та Pushkin Klezmer Band. Оголені по пояс дівчата танцювали й довго не хотіли відпускати музикантів. Джерело: <a href=http://gazeta.ua/articles/culture/_ogoleni-divchata-ne-hotili-vidpuskati-denisa-povaliya-zi-sceni-koktebelyu/400105>Gazeta.ua</a>